Зустрічаємо рік Тигрика!

Тигр – хижак хитрий та небезпечний. Про це юні натуралісти Центру еколого-натуралістичної творчості гарно знають. Але ж він – надзвичайно красива тварина, справжня окраса природи! Варто вивчати, дізнаватися нову інформацію про цю тварину. І, звичайно, підготуватися до нового року – Року Тигра!

Під час гурткової роботи вихованці гуртка «Мої улюбленці» (керівник Л. Павліченко) виготовили символ прийдешнього року – у вигляді м’якої іграшки з фетру. Така цікава і приємна традиція створювати іграшкових тварин – символів року – проводиться у Центрі вже кілька років поспіль.

Напередодні різдвяних та новорічних свят юні натуралісти прикрашали кабінети закладу – у тому числі гуртківці-екожурналісти (керівник Н. Челнокова).

Виставка художніх робіт творчої майстерні «Радосвіт» (керівник Н.Щербина) прикрасила стіни закладу.

Тож силами вихованців та педагогічного колективу ЦЕНТ БМР заклад став святковим продовженням дитячих фантазій та мрій. Особливі зусилля прийшлися на створення яскравої новорічної фотозони.

Чудово, коли у такому творчому процесі у дітей формується естетичний смак, а у дитячі серця приходить справжній дух Різдва та віра у дива!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *