Знайомство із спеціальністю ландшафтний дизайнер. Рослини навколо нас.

29 жовтня 2019 року в приміщенні  Білоцерківського Національного аграрного університету в рамках співпраці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради та кафедрою садово-паркового господарства БЦНАУ відбувся профорієнтаційний захід «Знайомство із спеціальністю ландшафтний дизайнер. Рослини навколо нас. Виріб із природного матеріалу».

Учасниками заходу стали  учні 9-11 класів  Білоцерківської гімназії № 2,

БСМПШ № 16 та вихованці гуртка «Моя майбутня професія» Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся завідувач кафедри кафедрою садово-паркового господарства БЦНАУ, доцент, кандидат сільськогосподарських наук Сергій Володимирович Роговський.

Цікавою та вражаючою була зустріч та знайомство дітей з Юлією Вікторівною Струтинською, асистентом кафедри. Доступною для підростаючого покоління мовою, пані Юлія розповідала про те, хто такий дизайнер у сфері рослинництва та про його потребу в сучасному світі.

Учнівська молодь спробувала практично виготовити із свіжозрізаного розкішного матеріалу сучасні бутоньєрки, які широко використовуються у оформленні зачісок, стильних костюмів, весільного вбрання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *