З візитом – до юних натуралістів

29 вересня білоцерківський міський голова Геннадій Дикий, заступник міського голови Катерина Возненко, начальник управління освіта і науки Юрій Петрик, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи УОН Лариса Щербань відвідали Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради.

Гості ознайомилися із роботою  дитячого екологічного закладу, завітали на заняття до гуртка «Природознай», де дітки розповіли їм про цікавих тварин та своїх улюбленців, яких вони залюбки доглядають.

Очільники міста та управління освіти оглянули кабінети для занять, «живий куточок» Центру, оновлені оранжерейну кімнату та конференц-зал, а також відвідали виставку дитячих робіт «Український сувенір», яка наразі триває у ЦЕНТ. Особливо звернули увагу на панно «Білоцерківська ґенеза», яку до конкурсу готували керівники гуртків та вихованці ЦЕНТ БМР.

Після гості оглянули територію закладу та запропонували ряд проєктів, які у перспективі сприятимуть подальшому розвитку позашкілля Білої Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *