Вивчаємо цікаву хімію

У Центрі еколого-натуралістичної творчості розпочався новий навчальний рік, а відтак педагоги ЦЕНТ презентують  свої гуртки для учнівської молоді.

Отже 9 вересня на базі Білоцерківського національного аграрного університету (м. Біла Церква, вулиця Героїв Чорнобиля, 3-а, 9 корпус) відбулася презентація гуртка «Вивчаємо хімію в задоволення», яку провів керівник гуртка Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри хімії БНАУ –  Віталій Миколайович Поліщук. На захід прийшли учні 9-11 класів міста.

Віталій Миколайович познайомив школярів із діяльністю гуртка, який вже кілька років поспіль діє на базі БНАУ та розповів дітям, як протягом всього свого існування хімія допомагала і продовжує допомагати людині в її практичній діяльності. Провів демонстрацію цікавих дослідів, а учні запевнилися, що хімію можна вивчати в задоволення.

Тож юні хіміки! Ми запрошуємо вас на навчання у гурток та очікуємо на ваші цікаві наукові звершення. Звертатися за адресою:м. Біла Церква, вул. Короленка, 3 а; телефон  довідок: (04563) 5-36-50.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *