Вихованці ЦЕНТ – учасники конкурсу «Пожежі краще запобігти»

На базі Центру еколого-натуралістичної творчості для вихованців закладу періодично проводяться заняття щодо охорони та безпеки життя, зокрема дотримань правил пожежної безпеки, поводження із вогненебезпечними матеріалами тощо. Творчий підхід в даному питанні особливо привертає дитячу увагу на ці важливі життєві моменти.

Відтак у лютому-березні 2021 року Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області оголосило про II етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості з протипожежної та техногенної тематики «Пожежі краще запобігти».

Долучилися до конкурсу і вихованці гуртка «Мої улюбленці» (керівник Людмила Павліченко) ЦЕНТ БМР. Робота називається обота називається«Легко вогник запалити – та не просто загасити», а виконали її Богдан Павліченко (10 років) та Анна Флоріна  (10 років).

Тож підтримаймо наших юних учасників конкурсу, адже саме завдяки творчим роботам пропагується правильний підхід до здорового та безпечного життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *