Вихованці ЦЕНТ прибрали берег під час квесту

У  рамках Всесвітнього дня прибирання, екологічної акції «Чистий берег» та підготовчого етапу  щодо природоохоронної акції «Чистий ліс — чисте повітря»   Центр еколого-натуралістичної творчості 18 вересня провів екологічний квест  «World Cleanup Day».

На визначеній території берегу річки Рось гуртківці (учні шкіл міста) під час виконання завдань квесту збирали сміття, а також відповідали на актуальні запитання вікторини екологічної тематики, з особливих сторінок історії міста та перспективних екопроєктів Білої Церкви («Місто-Парк»).

Юних учасників толоки та педагогів ЦЕНТ щиро привітала заступник керівника Департаменту ЖКГ міста Біла Церква Альона Колотницька, яка наголосила на важливості участі молоді міста у природоохоронних акціях. Спеціалісти житлово-комунального господарства надали учасникам толоки гумові рукавички, мішки для збору сміття.

Після проходження локацій (5 «екостанцій») – сміття було зібране, зважене та підраховані бали після всіх конкурсів. Як виявилося, юні натуралісти зібрали понад 150 кг сміття!

Під час акції-толоки вихованці дотримувалися всіх безпекових норм. За підсумками квесту були вручені грамоти та солодкі заохочення.

Діти взяли до уваги принцип «Побачив? Прибери!», тож відтепер використовуватимуть його повсякчас – у школі, на власному подвір’і, на вулицях рідного міста!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *