Вітаємо наших переможців обласного етапу Всеукраїнської акції «Годівничка»!

    Нагадаємо, що протягом лютого-березня 2020 року тривав конкурс Всеукраїнської акції «Годівничка».  

Відтак, 11 березня були підведені підсумки міського етапу даного конкурсу. До ЦЕНТ БМР надійшло  85 робіт  із 15-ти закладів освіти міста. В конкурсі взяли участь вихованці та педагоги  ЦЕНТ БМР.

Вірші, оповідання, малюнки,  листівки, розробки учнівських занять, звіти про проведення акції, а також виготовлені дітками, не без допомоги батьків та педагогів, звісно, годівнички – все це яскраво демонструвалося під час проведення конкурсу. Найкращі роботи подали  на обласний етап Всеукраїнської акції.

Перемога не забарилася. В номінації: «Кращий малюнок, фоторобота, поробка» за малюнок «Спасибі за турботу» І місце здобула Чепурна Поліна, вихованка ЦЕНТ БМР. Дівчинка  відвідує гурток «Палітра», керівником якого є Жук Інна Володимирівна. Поліні  11 років, вона навчається у 5-му класі БЗШ №18.  У гуртку займається один рік. Інна Володимирівна відзначає неабиякі художні  здібності дівчинки  у малюванні.

І ще одне призове місце, зокрема 2-е в номінації «Кращий звіт про проведення акції» здобула колективна робота керівників гуртків ЦЕНТ БМР Катерини Гармаш та Ніни Забуги – «Звіт Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Весь колектив Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради щиро  вітає переможців та бажає натхнення і нових творчих звершень!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *