Від розвитку уяви – до акторської майстерності

Театральне мистецтво дає дітям змогу набути акторського досвіду, імпровізації, вчить моделювати різні ситуації під час спілкування, сприяє розвитку емоційного інтелекту та творчого мислення. Перед очима дітей розгортається низка соціальних ролей, надається можливість для життєвої реалізації. Таку можливість отримують вихованці театральної студії Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міськради, які займаються під керівництвом Тетяни Юнцової.

Цікавими та змістовними проходять заняття у театральній студії молодшої та старшої групи (у групах займаються діти від 6 до 17 років). Кожного заняття вихованці вдосконалюють свої знання з театрального мистецтва: для цього вони виконують як домашні тренування, так і практичні – групові, парні та індивідуальні.

Практичні вправи допомагають гуртківцям глибше розвивати уяву та яскраву фантазію, («Вправні руки», «Командир», «Однакові предмети»), розвиток пам’яті («Цікаві цифри», «Бабусина валіза»).

Необхідними для фізичного розвитку та акторської майстерності маленьких артистів є вправи на дихання («Пір’їнка», «Насос», «Кулька»), артикуляцію («Солодощі», «Сильний м’яз», «Акула»), міміку та жести («Люстерко», «Зоомагазин»). У результаті вихованці вміють грамотно будувати речення та використовувати це у мовленні (на сцені та у побуті), декламувати вірші та прозу, брати участь у масових заходах у ролі ведучих та акторів.

Про наступність та корисний досвід говорить і те, що на базі Центру еколого-натуралістичної творчості проходить практику студент 4-го курсу КЗВО КОР «Академія мистецтв імені П. Чубинського» Ростислав Чичкаленко.

Протягом навчального року гуртківці ЦЕНТ випробовують свої творчі сили на репетиціях – для яскравих шоу-постановок за оригінальними (авторськими) сценаріями: «Країна ВАУ!», «Тролі», «Бременські музиканти», «Буратіно», «12 місяців». Діти під керівництвом Тетяни Юнцової також підбирають музичне оформлення, декорації, костюми до виступів.

Заняття у театральній студії дають вихованцям студії  (особливо – старшої ланки) потужний профорієнтаційний трамплін, готуючи до дорослого життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *