УВАГА, ЗАХОДИ!

Відповідно до Плану роботи управління освіти та науки Білоцерківської міської ради та Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради на 2020-2021 навчальний рік, повідомляємо про низку заходів, які заплановані на початок вересня 2020:

  1. 09 вересня з 12.00 до 18.00День відкритих дверей, який проходитиме на території Центру еколого-натуралістичної творчості. Екологічний заклад пропонуватиме дітям різноманітні презентаційні локації, де вони знайомитимуться із роботою різних гуртків та діяльністю ЦЕНТ БМР.(Відповідальний – колектив ЦЕНТ БМР)
  1. 10 вересня о 16.00 запрошуємо учнівську молодь віком від 13 до 16 років (по 1-2 представники від закладу освіти) на тренінг «Чиста хвиля. Start», що відбуватиметься на території ЦЕНТ БМР. Захід триватиме на відкритому майданчику екологічного закладу. При собі мати килимки/каремати.    (Відповідальний – практичний психолог Вікторія Барщевська)
  1. З 18 вересня 2020 р. запрошуємо учнівську молодь закладів середньої та позашкільної освіти м. Білої Церкви взяти участь у міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». (Відповідальний – методист Надія Кащук)
  2. Прохання обов’язково дотримуватися відповідних епідеміологічних умов (маска обов’язкова) та соціальної дистанції!

Наша адреса: м. Біла Церква вул. Короленка, 3-а Телефон для довідки: (04563) 5-36-50

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *