Увага! Оголошення!

      У рамках Благодійної акції до Всесвітнього Дня захисту тварин, Центром еколого-натуралістичної творчості оголошено тиждень  здійснення мрій «Подаруй хвилини щастя» для дітей та учнівської молоді міста Білої Церкви.

Колектив ЦЕНТ БМР щиро дякує найактивнішим гостям, які подарували хвилини щастя спілкування та улюблені смаколики мешканцям «Живого куточку» закладу, а саме: педагогів та учнів Білоцерківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №4, Білоцерківської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова, Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи №19;  Ніні Іванівні Забузі та її вихованцям гуртка «Туристи-краєзнавці» на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов.

Усіх бажаючих, хто має  гуманне ставлення до маленьких тваринок, запрошуємо на гостини з 04.10.до 08.10 до Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради.

 

       Також у рамках Благодійної акції до Всесвітнього Дня захисту тварин Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради запрошує талановитих, творчих, креативних, емоційних, гуманних друзів «пухнастиків» до участі в акція «Таємне життя домашніх тварин». Акція триває місяць, нагородження переможців – 20.11.19.

Умови проведення міської акції «Таємне життя домашніх тварин»

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *