УВАГА, КОНКУРС!

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення міського етапу Всеукраїнської
новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Загальні положення

Міський етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки
«Новорічна композиція» (далі – виставка) проводиться Центром еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (далі ЦЕНТ БМР).

Конкурс проводиться в три етапи: міський, обласний, всеукраїнський.

Метою заходу є:

пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи; розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді; формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.

Учасники виставки

До участі у виставці запрошуються учні та дитячі колективи закладів позашкільної та загальної середньої освіти, які мають необхідні вміння та навички по виготовленню новорічно-різдвяних робіт.

Умови подання робіт

На виставку приймаються роботи, виконані дітьми в довільній формі за напрямом новорічна флористика.

Від закладу приймається по одній творчій роботі з кожної номінації:

«Стилізована ялинка»; «Новорічний букет»; «Новорічна композиція»; «Новорічний вінок»; «Сюжетна композиція»; «Новорічна картина чи колаж»;

«Новорічний подарунок».

Роботи, представлені на виставку, супроводжуються інформацією: ідея виробу та короткий опис виробу (розміри, використані матеріали та техніка виконання), відомості про автора (ПІБ, вік, заклад, керівник).

До кожної роботи додається етикетка (розміром 10смх8см), що міцно прикріплюється до виробу.

На етикетці зазначаються: номінація, назва роботи, ПІБ автора (авторського колективу), вік автора, гурток (клас), навчальний заклад (повна назва, адреса, телефон, місто), ПІБ керівника (телефон).

Конкурсні зразки, які не відповідають умовам конкурсу (відсутність заявок, короткого опису, етикеток, неохайний вигляд) не будуть прийматися до участі у виставці.

Термін та порядок проведення виставки

Для участі в міському етапі виставки необхідно подати заявку (додаток) та роботи до 16 листопада 2020 року за адресою: ЦЕНТ БМР, вул. Короленка, 3-а.  Телефон для довідок: (04563) 5-36-50. E-mail: sun-bcekolog@ukr.net

Виставкові роботи оцінюються за такими критеріями: ідея виробу;  новизна, оригінальність; ефективність поєднання використаних матеріалів; техніка виконання.

Повернення експонатів виставки-конкурсу буде відбуватись у січні.

Роботи-переможців поверненню не підлягають.

Відзначення переможців

Переможці виставки нагороджуються грамотами управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради. Орієнтовна дата нагородження 26 листопада 2020 року о 15.00 за адресою: ЦЕНТ БМР, вул. Короленка, 3-а.

Додаткова інформація про підсумки та нагородження переможців міського етапу конкурсу розміщується на сайті ЦЕНТ БМР за адресою:  https://www.cent-bc.com.ua

За підсумками роботи журі будуть визначені переможці виставки. Найкращі роботи будуть направлені до участі в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

 

Додаток

до Положення про міський етап новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Заявка

на участь у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці

«Новорічна композиція»

Номінація Назва роботи ПІБ автора Вік автора Назва  закладу Адреса

закладу

ПІБ керівника телефон
               

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *