Успіхи вихованців – натхнення для педагогів ЦЕНТ

Звучать у школах Останні дзвоники! Час підсумовувати результати освітньо-виховної діяльності за весь навчальний рік.

У Центрі еколого-натуралістичної творчості відбулася підсумкова педагогічна рада. У порядку денному було кілька важливих питань, серед яких йшлося про підсумки роботи колективу за 2020-21 навчальний рік, про видачу документів про позашкільну освіту вихованцям ЦЕНТ.  Під час доповідей згадувалися проєкти, над якими постійно працює колектив («Паростки життя», «Сортуйко», «Центрова клумба» тощо).  Важливими та перспективними на сьогодні є такі напрями, у які вкладає свій креатив та творчість керівник К. Гармаш та колектив Центру: «Живий куточок для всіх», «Юний блогер-дослідник», «Екостежка рідного краю».

У 2020-2021 н.р. методична служба ЦЕНТ виступила координатором 12 профільних конкурсів та акцій всеукраїнського й навіть міжнародного рівня. За цей навчальний рік заклад взяв участь у близько сорока конкурсів, і практично у кожному з них посідав призові місця, отримуючи грамоти та подяки; вихованці Центру та учнівська молодь закладів освіти територіальної міської громади активно долучалися до участі в конкурсах та акціях еколого-натуралістичного напряму, природоохоронної, проєктної і грантової діяльності.

До участі у міських етапах конкурсів було представлено більше 400 конкурсних робіт із 27-ми закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Переможцями стали 148 учасників, з яких 38 – вихованці ЦЕНТ БМР.

Не зважаючи на карантинні особливості, цьогоріч було проведено багато красивих та захоплюючих екологічних свят та заходів, наприклад, «Краса врятує світ», «Свято юного натураліста на відкритому просторі», «Канікули. Перезавантаження», вихованці взяли участь у обласному піар-челенджі «Земля – наш спільний дім!», провели у Всесвітній день Землі свято «Твій екопогляд. My land», в рамках якого юні митці створювали екоскульптуру, креативно даючи друге життя вторсировині.

І, звичайно, кожне таке свято несе в собі важливу мету національно-патріотичного виховання.

За результатами 2020\21 навчального року роботу Центру еколого-натуралістичної творчості було одностайно визнано педколективом задовільною.

Втім робота педагогів продовжується: наразі силами педагогів та вихованців ЦЕНТ активно проходить підготовка до свята Дня захисту дітей, формуюючи для дітей та дорослих екопростір «Буду я природі другом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *