У Центрі еколого-натуралістичної творчості відбувся День відкритих дверей

З метою активізація роботи з дітьми та учнівською  молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи 06 вересня 2019 року Центр еколого-натуралістичної творчості гостинно відкрив свої двері для допитливих школярів Білоцерківщини.

Протягом дня педагоги закладу презентували основні напрями діяльності гуртків, яких в цьому році аж 13. Усі бажаючі мали змогу поспілкуватися з керівниками гуртків, познайомитися  з жителями рідної природи-тваринками, долучитися до майстер-класів, флешмобів та подарувати свої посмішки й щирі побажання процвітання закладу.

Цьогоріч на свято завітало понад двісті учасників. Серед них були і почесні гості: начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи управління освіти і науки –  Лариса Олексіївна Щербань; директор фітоаптеки «Зелена аптека» – Пастовенська Аліна Віталіївна, асистент кафедри садово-паркового господарства Білоцерківського національного аграрного університету – Юлія Вікторівна Струтинська.

Сьогодні творчий колектив Центру поповнився великою командою гуртківців – новачків. Тож разом розпочинаємо новий етап творчості – новий навчальний рік.

З повагою та турботою до вас любі батьки та майбутні вихованці, особливо які не встигли потрапити на День відкритих дверей, хочемо нагадати, що наші двері відкриті для вас завжди!

Будьте Еко разом з нами, змінюйтесь на краще!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *