Світ природи з елементами англійської мови

Керівник гуртка Барщевська Вікторія Романівна

       Світ навколо нас дуже привабливий та цікавий. Ми живемо у ньому, як у рідному домі, ім’я якому – Природа. А якщо до  цього додати розуміння бережливого ставлення до природи, формування екологічної культури, широких екологічних знань англійською мовою, то взагалі це по-сучасному суперово!

     Керівник гуртка Вікторія Барщевська розповідає,  що «Світ природи з елементами англійської мови» Центру еколого-натуралістичної творчості – це простір позашкільних занять гуртка,  де поєднується вивчення природи та англійської мови. Пріоритет занять –  виховання екологічної культури та навчання еко грамотності підростаючого покоління. 

    Навчання проходять завдяки  іграм, танцям, пісням, малюванню, не виключається й вивчення граматики, читання, письма. Діти легко засвоюють матеріал.

     Вихованці вже знають, як англійською будуть тварини, комахи, розповідають про пори року, місяці, дні тижня, активно працюють над темою здорового харчування та збереження природи.

     Матвій Кошовий (6 років), учень 1-го класу БЗШ №18 на гурток англійської мови до Центру еколого-натуралістичної творчості ходить півроку. А ось чому тут йому цікаво, пояснив просто: «Вікторія Романівна проводить урок англійської у вигляді гри, тому нам дуже цікаво. Я хочу добре знати англійську. Згодом вона мені знадобиться, бо це міжнародна мова, нині в Україні теж розмовляють англійською  мовою».

      Ще один гуртківець Георгій Морозов (учень 2-го класу, школа № 18), додає, що завдяки відвідуванню гуртка, вони познайомилися з  природними явищами. «Тепер я знаю, як англійською будуть весна, зима, літо, осінь, тварини, птахи», – уточнює хлопчик.

     Гурток англійської відвідують учні початкових класів Білоцерківщини. Це активні, творчі, цілеспрямовані, ініціативні діти, які прагнуть до знань і прагнуть допомогти світу стати кращим. Під час занять у гуртку панує надзвичайно дружня, весела атмосфера.

«Ми запрошуємо до нашого гуртка діток, які б з нами разом вивчали англійську та дізнавалися про природу та навколишній світ через призму англійської мови», – кажуть вихованці гуртка «Світ природи з елементами англійської мови». 

     Гурток «Природа крізь призму англійської мови» діє і в СЗШ №19 для діток з особливими потребами.