Світ навколо нас – чудовий!

Різнобічний розвиток, цікаві знання та корисні навички отримують вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості БМР під час занять креативного модулю «Світ навколо нас». На заняттях у дітлахів молодших класів формуються ключові компетентності у сфері взаємодії людини та навколишнього середовища, любов до природи.

Вихованці через теоретичні та практичні знання про живу та неживу природу приходять до розуміння складної теми екології, екологічного ставлення, розуміння природних явищ тощо. Зокрема, такі знання вони отримують на гуртку «Світ довкілля» (керівник Н. Черниш), що входить до модулю.

Під час занять «Світ тварин» (керівник Л. Павліченко) діти розглядають різноманітність тваринного світу, серед чого – вивчають тварин, що входять до Червоної книги України та Червоної книги світу. Вихованці на заняттях дізнаються про умови утримання та догляду за різними видами домашніх тварин.

Вивчаючи особливості рослинного світу, наприклад, різницю між кімнатними, садовими та дикими рослинами, на заняттях гуртка «Абетка квітникарства» (керівник Н. Челнокова), юні натуралісти набувають також і практичні навички. Такі практичні знання хлопці та дівчата отримують, зокрема, під час висаджування куща троянди на клумбі на території Центру екологічної творчості – і згодом поступово спостерігають за своєю «підопічною» трояндою.

Поки тривають теплі жовтневі дні натуралісти висадили кілька десятків різноманітних саджанців, які Центру благодійно надали у ДП «Білоцерківське лісове господарство» (керівник А. Вітряк).

Навчання у модулі природничого напряму «Світ навколо нас» розвиває у дітей молодшої ланки прихильність до екологічного та естетичного сприйняття навколишнього світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *