Святкова фотовиставка – про наймиліших тварин

Які тварини наймиліші? Вірно! – ті, про яких ми власноруч турбуємося, яких щиро любимо. Діти, які займаються в гуртках Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міськради, під час занять навчаються правильно доглядати тварин, в тому числі – своїх домашніх. Спостерігаючи за цими милими створіннями, хочеться зафіксувати на фото найбільш цікаві та душевні миті!

На базі Центру еколого-натуралістичної творчості із початком новорічно-різдвяних свят відкрилася фотовиставка «Мій улюбленець».

Учасниками творчої події стали як вихованці з різних гуртків закладу, так і педагогічний колектив ЦЕНТ БМР. Серед двох десятків робіт – як фотографії (у тому числі модні сьогодні «селфі»!), так і малюнки симпатичних тваринок. Варто сказати, що у роботах зображені не лише звичні домашні тварини, але й – екзотичний королівський міні-питон, корівки, коала, сова.

Звичайно, вихованці Центру разом з такою творчістю набувають корисних навичок, привчаються уважно ставитися до природи, до світу навколо.

По-новорічному прикрашена, ця чудова фотовиставка надає і маленьким, і дорослим глядачам натхнення та святкового настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *