Сонях пам’яті

29 серпня на центральній міській площі, біля стели з портретами Героїв до Дня захисників України відбувся мітинг на знак шани усіх, хто захищав та захищає сьогодні суверенітет України.

На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування військовослужбовців і добровольців, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу  в суспільстві Указом Президента від 23 серпня 2019 року  № 621 встановлено День пам’яті захисників України, який ми відзначаємо щорічно 29 серпня. Адже саме це цього дня 2014 року, бойовики розстріляли колони українських військових, які виходили так званим «зеленим коридором» з оточення під Іловайськом.  За офіційними даними, у боях за Іловайськ загинули 368 українських бійців, 429 було поранено, 128 потрапили у полон, а 18 досі вважають зниклими безвісті. Криваві події Іловайська стали однією з найтрагічнішою сторінкою російсько-української війни.

Протягом 6-ти  років війни на сході загинуло 44 захисники з Білої Церкви та Білоцерківського району і 44 соняхи лягло до підніжжя стели з портретами Героїв.

Громадськість міста вшанувала їх  пам’ять хвилиною мовчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *