Собачий будинок у подарунок!

Радісною подією для притулку для тварин, що знаходиться в с. Піщана, став візит вихованців «Туристи-краєзнавці» Центру еколого-натуралістичної творчості (керівник Ніна Забуга), бо ж приїхали вони до Піщаної з гарним подарунком – великою собачою будкою!

Її виготовлення зайняло кілька зимових місяців. Разом з учителем праці Білоцерківської спеціалізованої школи №1 Олександром Володимировичем Ропало гуртківці та учні школи активно включилися у роботу. Будинок змайстрували з натуральних матеріалів, великий (у ньому спокійно може розміститися дитина), він зручний і комфортний.

А привіз будку до притулку батько вихованки гуртка Аліни Самойленко – Олег Самойленко, який колись і сам навчався у цій школі та був гуртківцем. До того ж він презентував притулку 20 кг круп.

Це не перша допомога юних натуралістів тамтешнім тваринам. Протягом навчального року вони разом зі своїм керівником Ніною Іванівною Забугою доставляли туди і корм, і ліки, і лежачки.

Тепер цей  будинок дасть можливість зігрітися в холодну пору року, він прихистить від дощу та негоди, а влітку надасть прохолоду та сховає тварину від палючого сонця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *