Сію-вію, радість посію!

Невід’ємним атрибутом різдвяних та новорічних свят є колядки, щедрівки та посівалки, які передаються з вуст в уста вже кілька поколінь.
Останнім часом колядки та щедрівки дедалі частіше лунають у наших домівках на зимові свята. Так, ми не забуваємо свої традиції! Адже велика кількість колядників та щедрувальників на вулицях рідного міста свідчить про те, що традиції живуть та передаються з покоління в покоління.
З українськими колядками та щедрівками вихованці театральної студії, якими опікується Тетяна Юнцова Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (директорка Катерина Гармаш) завітали в гості своїми гучними щедрівками та святковим настроєм, де їх із радістю зустрічали міський голова Геннадій Дикий разом зі своєю командою, управління освіти та науки Білоцерківської міської ради (нач. Юрій Петрик), Центр науково-технічної творчості Білоцерківської міської ради (кер. Людмила Гордєй), ПрАТ «КАТП-1028» (гол. правління Ірина Вакурова), управління благоустрою та екології департаменту ЖКГ Білоцерківської міської ради (кер. Альона Колотницька) та Центр позашкільної освіти та професійного самовизначення учнівської молоді «Соняшник» Білоцерківської міської ради (кер. Віра Гутник).
Юні театрали чудово підготували вітальне слово, аби яскраво презентувати себе, справити гарне враження на гостей та подарувати всім святковий настрій.
Кульмінаційним моментом стали жмені золотавого зерна на щастя, на здоров’я на многії літа!
Щедро обдаровані солодкими гостинцями та чудовим настроєм поверталися юні театрали до рідних стін Центру еколого-натуралістичної творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *