Різдвяна зустріч із майстринею

Українські народні традиції Нового року та Різдва – особливе фольклорне диво. І справжні майстри декоративно-вжиткового мистецтва цю казку вміють втілювати – у вишивці, ляльках-мотанках, власноруч створених дідухах та «павуках», різноманітних виробах.

Нещодавно у Центрі еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міськради відбулася цікава зустріч вихованців гуртка «Екологічна журналістика» (керівник Н. Челнокова) – із педагогом, поетесою, майстринею декоративно-прикладного мистецтва Тетяною Строкач. Вона продемонструвала свої вироби із природних матеріалів, розповіла про народні традиції своєї малої Батьківщини.

Діти побачили, як майстриня використовує екологічні матеріали – шишки, листя, гілки, а також продовжує життя старим матеріалам, які після такого «мистецького переформатування» ще довго живуть у цікавих нестандартних витворах.

Пані Тетяна вже багато років пише вірші для дорослих та дітей. Зокрема, за останній період нею були написані поетичні книги «Осіння музика душі», «Веселковий дивосвіт», а також – три смішні та пізнавальні книжечки для малят. Твори Тетяни Строкач так само пов’язані із екологічним світом, зі світом природи.

Письменниця та майстриня бере участь у різноманітних проектах (у тому числі – екологічних), письменницьких фестивалях, наразі працює над новою книгою віршів.

У рамках такої зустрічі під назвою «Цікава особистість» гуртківці «Екологічної журналістики» навчалися задавати професійні питання щодо її діяльності як поетеси, а також цікавилися джерелом натхнення для витворів декоративно-прикладної творчості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *