Природознайки «Вербиченьки» опановують світ природи

У ході проведення заходів Всеукраїнської акції «Годівничка» для вихованців гуртка «Природознай» (керівник Черниш Н.А.) дитячого садка №35 «Вербиченька»,  були проведені інтерактивні заняття. Діти дізнались багато нового про зимуючих птахів нашого краю, відгадували загадки про пернатих друзів тощо. Розвивати творчі здібності допомогла творча робота «Заглядає у вікно синичка…». Крім цього малеча грала у екологічну гру «Пташка, зачинена в клітці».

Царство тварин дуже різноманітне, але якщо мишку, кішку, пташку ми можемо побачити. То як бути з маленькими, одноклітинними? На допомогу приходить мікроскоп. Дивимося і що ми бачимо?! Інфузорія туфелька не така вже й маленька…

Як і де зимують риби? На це питання вихованці гуртка «Природознай» вже знають відповідь. Під час занять вихованці дізнались що таке «зимова яма», а також малювали різні види риб.

У природи немає поганої погоди. Вихованці дізналися, чому йде сніг чи дощ, чому опадає листя на зиму. Натомість проявили себе й у творчій роботі «Похмурий листопад».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *