Природознайки познайомилися з перелітними птахами нашого краю

На нашій планеті понад 8600 видів птахів, зокрема, в Україні більш як 360 видів осілих, перелітних, зимуючих та залітних птахів. Ми любимо наших пернатих друзів. Їх весела, дзвінка пісня, яскраве забарвлення оживляє природу, а в нас вселяє бадьорість і радість. Втім вони – незамінні помічники в боротьбі за врожай.

Звичай охорона птахів бере свій початок ще з сивої давнини і навіть, сьогодні, у вік автомобілів і комп’ютерів, ми не можемо уявити собі наші міста і села без співу пернатих друзів. Без них би земля була похмурою та мовчазною. А кого не захоплювала лебедина вірність, журавлина грація, солов’їний щебет, соколина сила…

В Україні вшанування птахів має давні традиції. Існує декілька свят, присвячених пернатим друзям.  Одне з них – Міжнародний день птахів, яке природолюби відзначають 1 квітня. Вихованці гуртка «Природознай» (керівник Н.Черниш) приєдналися до святкування. На занятті природознайки познайомилися з перелітними птахами нашого краю, довідались як пернаті долають перельоти, грали в екогру «Риба, птах, звір, небилиця» та виконали творчу роботу «Вони на крилах весну принесли…».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *