Природа рідного краю

Керівник гуртка Черниш Наталія  Анатоліївна

Безмежно з дитинства кохаю
Красу свого рідного краю —
Ріки голубінь неозору,
Сосну в надвечір’ї прозорім
І місяць у хмарках сріблястих,
І свіжість весняного листя,
І синій промінчик волошок
В пшеничному морі колосся.

        Під час занять у гуртку «Природа рідного краю» ми поповнюємо знання про живу та неживу природу рідного краю. Граючись у екологічну гру «Хто я» – дізнаємося про тваринок через картинки та низки цікавих  питань-відповідей.

     Багато таємниць готує нам жива природа, але якщо хом’ячка, кролика ми гарно бачимо, то що робити нам з комарем, бджілкою, не говорячи про дафнію чи циклопа. І тут нам допомагає мікроскоп. Дуже вже ми любимо з ним працювати!

     Ви знаєте, як зробити карусель з водою чи мостик? Якщо ні, то завітайте до нас у Творчу лабораторію «Цікаві досліди для допитливих»!  Про охорону природи ми також говоримо під час занять у гуртку. Тварини і рослини Червоної книги України вже добре вивчили.

     З тваринками живого куточка Центру еколого-натуралістичної творчості ми вже подружились. Ми їх любимо і вони це відчувають, тож граються з нами залюбки. І фотосвітлини з ними – це просто супер!

    Є ще, правда,  багато рослин, назви яких нам важко запам’ятати, і тут нам допомагає гербарій рослин. 

    Ми надзвичайно любимо малювати, створювати творчі роботи, наприклад: «Танок осіннього листя», «Осінні кущі та квіти», «Подарунок від Миколая»,  еко листівки «Збережи ялинку» та «Ці чудові домашні улюбленці».

    А «Лісова пригода», «Червона ягідка», «Грушева дівчинка» – це вистави театру-експромту, де можна перевтілитись у різних героїв та вдосталь насміятись.

   Екскурсії на свіжому повітрі не менш цікаві, а ще корисні і пізнавальні. Ми пізнаємо та вивчаємо світ рослин та тварин  на території Центру еколого-натуралістичної творчості.

Ми займаємося у гуртку лише півроку, але пізнавати світ природи граючись, та ще й відпочивати, нам дуже подобається!