Природа навколо нас

Вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міськради бачать на власні очі пробудження живої природи та примхи погоди на початку весняного сезону.

Під час дистанційного навчання одне із занять під назвою «Природа навколо нас» було проведено для вихованців гуртка «Яскраві барви здоров’я» (керівник Наталія Скорблюк).

Під час заняття діти онлайн обговорили, які існують рослини, гриби, тварини. Найцікавішим у розмові було те, що діти розповідали, що з цього вони бачили власними очима. Наприклад, із величезним захопленням діти 10-11 років розповідали, як разом із батьками вони збирали гриби, ділилися власним життєвим досвідом: які гриби були їстівними – називали білі, опеньки, лисички, як правильно і обережно збирати гриби, а які не можна збирати (і краще навіть не торкатися!). Були й смішні моменти: багато з дітей навіть не знали, що печериці ростуть також і в природі, тому що бачили вони їх лише у магазині – із назвою «шампіньйони».

Обмінювалися думками один з одним також про рослини. Дехто з вихованців згадав, які рослини бачив у дикій природі, на городі у бабусі – і чим вони відрізняються. Як приклад: інакший вигляд у м’яти декоративної та м’яти лукової.

Гуртківці жваво обговорили, яких тварин бачили у живій природі – скажімо, білочок. З цікавістю розповідали про своїх домашніх улюбленців.

Онлайн-формат дозволяє вихованцям Центру використовувати великий обсяг інтернетної інформації, привчатися до самостійної роботи, евристичних методів пошуку цікавої інформації про природу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *