Пригоди лідерів Київщини у Львові

З 31 жовтня по 02 листопада активістів з усієї Київської області задля проведення школи лідерів гостинно приймали у чарівному, незвичайному місті члени учнівського парламенту міста Львів. Участь у заході взяли і представники нашого міста: Тупчій Валерія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, Донець Анна, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, Юнцова Надія, учениця Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 та керівник делегації – директор Станції юних натуралістів м. Білої Церкви – Гармаш Катерина. 
У цей період на дітей та керівника чекав захоплюючий квест площею Ринок, екскурсія підземеллям Гарнізонного храму та музеєм-криївка воїнів УПА, знайомство із закладом середньої освіти I-III ступенів N3 та Львівським ліцеєм N93, урок історії просто неба – реконструкція листопадових боїв 1918 року на площі Ринок, конференція “Лідерський рух Київщини та міста Лева: ідеї, проекти, успіхи”, де учні обох дитячих осередків презентували діяльність та можливості їхніх органів учнівського самоврядування та навіть дали інтерв’ю для одного з державних каналів!
Львів – найкраще місто для отримання нових знань, для продуктивного спілкуванння та закладання ідей на майбутнє! Свідченням цього є виступ Донець Анни – голови комісії екології федерації учнівського самоврядування “Єдність” м. Білої Церкви у сесійній залі міської ради м. Львів з проектом “Життя без сміття” та підписання Угоди про співпрацю між Станцією юних натуралістів м.Білої Церкви та Львівським міським еколого-натуралістичним центром. 
Осіння школа лідерів подарувала багато знайомств та нових задумів для подальшої роботи. Обласна рада дітей Київщини дуже вдячна членам учнівського самоврядування міста Львів за незабутні зустрічі та співпрацю. Діти певні, що майбутнє – за ініціативною молоддю і вже сьогодні вони творять успішне завтра.

Донець Анна

Підписання Угоди про співпрацю Станції юних натуралістів м. Білої Церкви Київської області, в особі директора СЮН Гармаш Катерини Андріївни та Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром, в особі директора центру Антаховича Ігора Павловича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *