Проєкт «Біоетика» інформує про оновлення умов конкурсу

Доброго дня, шановні педагоги! Повідомляємо про новини – від проєкту «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа».

Перший спів пташок та свіжа зелень нагадує всім учасникам освітнього процесу про близьке завершення чергового навчального року і зовсім скоро ми з Вами підіб’ємо підсумки по проєкту «Біоетика» (виховання гуманного та відповідального ставлення до тварин) за ІІ навчальний семестр 2020-2021 навчального року. Маємо для Вас приємну новину – ми вирішили дещо змінити та спростити процедуру підбиття підсумків з метою оптимізації співпраці з навчальними закладами. Відтепер:

– навчальні заклади будуть передавати інформацію нам напряму, шляхом заповнення Googlе-форми;

– обов’язковим пунктом такої форми буде надання посилання на публікацію в соціальних мережах (Facebook та\або Instagram), що стане аналогом фотозвіту.

Отже, відтепер Вам НЕ потрібно буде збирати інформацію в кожного навчального закладу та оформлювати її в табличку!

Незмінним залишається одне – нам дуже необхідна Ваша допомога у поширенні інформації серед навчальних закладів про освітні заходи проєкту та нагадуванні школам про звітність щосеместру. Орієнтовно через місяць ми надамо посилання на Googlе-форму, яку навчальні заклади мають заповнити. А зараз просимо нагадати навчальним закладам про проєкт та методичні матеріали, які можна використати і в умовах дистанційного навчання!

Шановні педагоги!

В рамках співпраці з освітнім проєктом «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа», нагадуємо Вам про проведення інтерактивних уроків доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Фонд пропонує розроблені матеріали, які можливо використовувати як в рамках очного, так і дистанційного навчання:

1)    конспекти уроків доброти (схвалені МОН України) та конспекти додаткових розважально-виховних заходів можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1_xeFqY010Xb595W8L-ptgZ_6krTFxe-j

2)    інші методичні матеріали (в т. ч. онлайн уроки та пізнавальні відео інтерв’ю) можна переглянути за посиланням:  https://happypaw.ua/ua/bioethics/teaching-materials

УВАГА! В цьому семестрі Фонд дещо змінює процедуру збору звітної інформації про Вашу участь в проєкті – відтепер вона включатиме заповнення представником навчального закладу Googlе-форми, обов’язковим пунктом якої буде надання посилання на публікацію в соціальних мережах (Facebook та\або Instagram) з хештегом #happypaw, що стане аналогом відомого Вам фотозвіту.

Посилання на таку форму Фонд надішле згодом, а публікації зі світинами про Ваші проведені уроки доброти на тему «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» можете розміщувати вже зараз!

Крім інтерактивних уроків доброти, Фонд пропонує Вам долучитися ще до таких заходів в цьому навчальному році:

  1. ІV Всеукраїнська благодійна акція «Подарунок для Пухнастика».

Суть акції: виготовлення учнями на уроках трудового навчання або вдома іграшок та лежаків для тварин, з покидькового (б/у) матеріалу.

Терміни: 2020-2021 навчальний рік (до 21 травня 2021 року).

Учасники: учні 1-11 класів, їх батьки та педагоги навчальних закладів.

Щоб стати учасником акції та отримати схеми виготовлення іграшок та лежаків, заповніть заявку: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTeBmP-G_-i5n1Ty68Uq2-P29_G4z_izHaXCdTjYMqEFcd1g/viewform

Всі деталі щодо участі в акції за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/promotions/one/5

  1. ІІ Всеукраїнський конкурс «Будка мрії».

Для участі у конкурсі необхідно виготовити (самостійно або разом із дорослими) теплу та затишну будку або покращити існуючу будку для домашньої або безпритульної собаки.

Термін подачі робіт – до 30 квітня 2021 року. Поспішайте долучитися, адже найкращі роботи нагороджуються дипломами та подарунками.

Учасники: учні 5-11 класів.

Всі деталі щодо участі в акції за посиланням: https://happypaw.ua/ua/bioethics/contests/one/10

Щиро дякуємо за підтримку освітньої діяльності Благодійного фонду «Щаслива лапа»!

З повагою, Хайленко Анна, молодша менеджерка проєкту «Біоетика» Благодійного Фонду «Щаслива лапа» (Happy Paw) м. Київ.

Тел.: 093 752 32 56

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *