Практичне заняття вихованців гуртків «Юні екскурсоводи» КЗ КОР «ЦТДЮК» та Центру еколого-натуралісничної творчості Білоцерківської міської ради

06 березня вихованці гуртків «Юні екскурсоводи» КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» (керівник гуртка Людмила Дюдя) та Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (керівник гуртка Тетяна Швецька) відвідали зразковий Музей народного побуту Київщини Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Відповідно до навчальних планів гуртків відбулося практичне заняття щодо ознайомлення з музеями освітніх закладів краєзнавчого профілю, повторення та закріплення музейної термінології («музей», «профіль музею», «фонди», «експозиція», «музейний предмет», «експонат», «оригінал», «муляж», «копія», «екскурсія», «екскурсійна група» тощо), а також індивідуальної підготовки юних екскурсоводів до демонстрації експонатів.

Заняття розпочалося з оглядової екскурсії, яку провела Наталія  Костенко – керівник гуртка «Юні екскурсоводи КЗ КОР «ЦТДЮК» та завідувач зразкового Музею народного побуту Київщини ТЕК БНАУ.

Найбільше дітей зацікавили такі експонати як українські дитячі іграшки та господарський реманент. Діти отримали індивідуальні завдання та вправлялися презентувати музейні експонати.

На завершення заняття юні екскурсоводи стали учасниками інтерактивного квесту «Знайди експонат». Діти отримали картки з фрагментами зображень експонатів, за якими необхідно було швидко впізнати та знайти музейні предмети.

Також, Наталія Костенко запросила юних екскурсоводів на майстер-класи з писанкарства, які уже традиційно проводяться у квітні, до Великодніх свят, на базі зразкового Музею народного побуту Київщини ТЕК  БНАУ.

Бажаючим взяти участь у майстер-класах рекомендуємо звертатися за телефоном 097-37-11-988.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *