Позбуваємося найпоширеніших помилок у макіяжі

«Хто зараз під маски фарбується?» – запитаєте ви.  Нафарбувала очі, брови, одягла маску і – красуня!

Натомість заняття в  гуртку «Основи макіяжу» ЦЕНТ БМР (керівник Катерина Мойсеєнко) продовжуються – дистанційно. Тож варто врахувати певні особливості сучасного макіяжу.

Чіткий контур губ без розтушовування – мода минулих років, яка повернеться не скоро.  Якщо ви любите контурний олівець, то заповнюйте їм всі губи, а не тільки контур.  Як радить пані Катерина, можна використовати тільки олівець без помади або блиску.  Тримається довше і виглядає природньо.

Білі блиски для губ! Раніше, років десять тому, так робили модниці. Але сьогодні краще віддати перевагу нюдовим помадам – тон в тон вашому відтінку губ . Фарбування нижньої слизової вії чорним олівцем – поганий тон.  Краще фарбувати лінію верхніх вій олівцем середньої м’якості і обирайте відтінки типу шоколад, хакі, темно-синій. Чорний залиште для вечірнього макіяжу .

Занадто світлий або темний консилер тільки підкреслить недоліки.  Консилер потрібно вибирати в тон вашої шкіри. Хайлайтера багато не буває, але є застереження: якщо у вас жирна шкіра, то надмірне використання хайлайтера зробить шкіру, наче жирний млинець. Агресивні стрілки – це, звичайно, стильно і модно, але не в щоденному макіяжі. Зазвичай такі стрілки не блищать симетрією, тому краще обійтися без них, ніж надмірно привертати до себе увагу. Матова помада на сухих губах. Матові помади досі на піку популярності, але перед нанесенням варто добре зволожувати губи бальзамом. А якщо вас мучить сухість губ, то зверніть увагу на скраб для губ. Це відмінна річ, яка відлущує омертвілі частинки і готує шкіру до нанесення помади.

І пам’ятайте, що навіть дрібні «ляпи» в макіяжі можуть зіпсувати весь ваш образ. Візьміть ці поради до уваги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *