Підсумки територіального етапу Міжнародного екологічного конкурcу «Образ природи»

Додаток 1

до наказу ЦЕНТ БМР

від 25.03.2022 р.  № 12

ДОВІДКА

про підсумки проведення територіального етапу Міжнародного екологічного конкурcу «Образ природи»

        Відповідно до наказу Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради 26.01.2022 № 7 «Про проведення територіального етапу Міжнародного екологічного конкурcу «Образ природи» з метою пошуку, розвитку та підтримки обдарованої й талановитої учнівської молоді, заохочення її до творчої самореалізації 25 лютого 2022 року були підведені підсумки територіального етапу Міжнародного екологічного конкурcу «Образ природи» (далі – Конкурс).

Головним завданням виставки-конкурсу є: поповнити знання дітей про рослинний та тваринний світ, сформувати основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища. У Конкурсі взяли участь учні, вихованці, творчі об’єднання закладів загальної середньої, позашкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади у п’яти номінаціях: «Якби не було природи, то поети її вигадали би» – вірш, оповідання; «Природа очима дітей» – ручні вироби: прикраси або аксесуари (кулон / сережки / браслет / окуляри); «Екологічна сумка з мотивами природи» – ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо); «Спостереження за природою крізь віконце» – вітраж (формат А3, вироблений на склі); «Один день з життя природи» – відео-блог/еко-реклама. Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради було направлено  38 робіт із 12-ти закладів загальної середньої та позашкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади: БЗШ № 4, 5, 7, 11, 22, 23; БСШ № 1, 9; Шкарівський опорний ліцей-гімназія; КЗ ПО Білоцерківської міської ради Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт», ЦПО «Соняшник», ЦЕНТ БМР.

Номінація «Якби не було природи, то поети її вигадали би» – яскравий приклад літературної творчості. Учасники, а їх 12, демонстрували власні поезії та прозу, у яких розкривається лірична тема екології та збереження матінки-природи. Завдяки номінації «Природа очима дітей» – ручні вироби: прикраси або аксесуари» учнівська молодь виготовила власноруч різноманітні кулони, сережки, окуляри тощо. До душі припала нашим учасникам і номінація «Екологічна сумка з мотивами природи». Ручні вироби з тканини з аплікаціями, вишивкою, малюванням присвячені темі екології захопили творчу молодь. Роботи вийшли креативними і надзвичайно оригінальними. Номінація «Спостереження за природою крізь віконце» – вітраж (формат А3, вироблений на склі) хоч є складною, натомість і тут знайшлися шанувальники цього  мистецтва. Ті, хто подав свої конкурсні роботи  на конкурс до номінації «Один день з життя природи» (відео-блог/еко-реклама) – захопливо пропагують цікавинки природи рідного краю, та що спонукло їх до інформативного блогерства в питанні екології, природи, адже українці з прадавніх часів свято оберігали Природу, поклонялися їй, намагалися жити у гармонії з навколишнім світом.

Методист                                                                                                                                                  Надія КАЩУК

   Додаток 2

до наказу ЦЕНТ БМР

від 25.03.2022 № 12

Список

переможців територіального етапу

Міжнародного екологічного конкурcу «Образ природи»

Номінація: «Якби не було природи, то поети її вигадали би»

№ з/п Назва роботи Автор роботи Вік Навчальний заклад,

клас (гурток)

Керівник

І місце

1. «Дощ» Гнатенко Софія 10 років Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 ім. генерал-полковника Г.Воробйова П’ятецька Оксана Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи

ІІ місце

2. «Збережемо природу» Величко Кіра 3-В

9 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Шульгіна Юлія Вікторівна
3. «Крапельки води» Уляна Кандзьоба 3-В

9 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Шульгіна Юлія Вікторівна

ІІІ місце

4. «Що сниться річці взимку?» Поліна Семида 4-В

10 років

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Грозна Ніна Дмитрівна

 

Номінація: «Природа очима дітей»

№ з/п Назва роботи Автор роботи Вік Навчальний заклад,

клас (гурток)

Керівник

І місце

1. «Весняні прикраси» Злата Польська 9 років

3-А

Білоцерківська загальноосвітня школа І ступеня

№ 23

Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна, керівник народної студії «Азалія»

ЦПО

«Соняшник»

2. «Синій овал» Катерина Іванько 8 років

2-й клас

ЦПО «Соняшник» Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна, керівник народної студії петриківського розпису «Азалія»
3. «Лісова галявина» Марія Сова 7 років Центр позашкільної освіти  «Соняшник» Гутник Валентина Миколаївна, керівник гуртка бісероплетіння «Намистинка»

ІІ місце

4. «Краса крил» Аріана Савченко 10 років Білоцерківська загальноосвітня школа № 4 Горуха Карина Михайлівна, педагог-організатор
5. «Рожевий фламінго» Поліна Писар 7 років Центр позашкільної освіти  «Соняшник» Гутник Валентина Миколаївна, керівник гуртка бісероплетіння «Намистинка»
6. «Улюблена прикраса» Вероніка Височинська 9 років Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна, керівник народної студії «Азалія»

ЦПО «Соняшник»

7. «Весільний браслет» Бондаренко Анастасія 9 років Центр науково-технічної творчості БМР Ковтун Людмила Григорівна, керівник

гуртка «Іграшки- сувеніри»

ІІІ місце

8. «Брошка з суховіття» Іван Балялін  8 років КЗ ПО БМР Об’єднання клубів за місцем проживання «Дивосвіт» Ткаченко Наталія Олексіївна
9. «Мій барвистий світ» Катерина Жилінська 8 років,

2-А

Білоцерківська загальноосвітня школа № 5 Бойко Наталія Іванівна
10. «Веселе жабеня» Поліна Семида 9 років Центр позашкільної освіти  «Соняшник» Гутник Валентина Миколаївна, керівник гуртка бісероплетіння «Намистинка»

 

 

Номінація: «Екологічна сумка з мотивами природи»

№ з/п Назва роботи Автор роботи Вік Навчальний заклад,

клас (гурток)

Керівник

І місце

1. «Будь еко разом з нами» Анастасія Пташинська (допомагала мама Пташинська Ірина Василівна) 9 років Центр еколого-натуралістичної творчості Щербина Надія Іванівна

Керівник творчої майстерні «Радосвіт»

2. «Мій край – пташиний рай» Вероніка Височинська 9 років Білоцерківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням сло’янських мов Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна керівник народної студії «Азалія» ЦПО «Соняшник»
3. Сумка з весняним мотивом Злата Польська 9 років

3-А

Білоцерківська загальноосвітня школа І ступенів

№ 23

Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна керівник народної студії «Азалія» ЦПО «Соняшник»

ІІ місце

4. «Живімо дружно!» Роман Бількевич 8 років

2-Б

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Поліщук Галина Петрівна
5. «Яблуневий цвіт» Аріна Шехова 8 років

2-В

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Марченко Тетяна Анатоліївна
6. «Кожна квітка – це душа, яка живе в природі» Катерина Іванько 8 років

2-й клас

ЦПО «Соняшник» Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна керівник народної студії «Азалія» ЦПО «Соняшник»
7. «Краса природи світу милує око» Антоніна Руденко 9 років

3-й клас

ЦПО «Соняшник» Красніцька-Луцик Людмила Мар’янівна керівник народної студії «Азалія» ЦПО «Соняшник»

 

Номінація: «Спостереження за природою крізь віконце»

№ з/п Назва роботи Автор роботи Вік Навчальний заклад,

клас (гурток)

Керівник

І місце

1. «Матінка природа» Діана Ярмолінська 10 років Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 Ільєнко Оксана Петрівна, вчитель

молодших класів

ІІІ місце

2. «Гребінець» Мирослава Ковальчук 10 років Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Бурлуцька Людмила Василівна

 

Номінація: «Один день з життя природи»

№ з/п Назва роботи Автор роботи Вік Навчальний заклад,клас (гурток) Керівник

І місце

1. «Із Днем народження, пані Земле!» Аліна Гончар

Олександр Підопригора

Марія Войдевич

Ксенія Полежай

Маргарита Козловська

Артем Земляк

Даша Ковальчук

Богдан Талько

Анастасія Ошийко

6-12 років Центр еколого-натуралістичної творчості БМР, театральна студія Тетяна Юнцова, керівник театральної студії
2. «Оберіг рідного краю» Артем Земляк 9 років Центр еколого-натуралістичної творчості,

театральна студія

Юнцова Тетяна Володимирівна, керівник театральної студії

ІІ місце

3. «Бережіть підсніжники» Колективна робота учнів 2-Б класу:

Тимченко Вікторія

Прядко Кіріл

Ягірська Аліна

Гушель Дмитро

Валецький Артем

Давиденко Анастасія

Олійник Аліна Погребняк Анна

7-8 років Білоцерківська загальноосвітня школа № 22 Скрипник Анастасія Олександрівна ,вчитель початкових класів

ІІІ місце

4. «Один день з життя природи» Учнівський колектив 4-А класу Білоцерківська загальноосвітня школа № 11 Сингаївська Лілія Володимирівна, класовод

4-А класу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *