Підбито підсумки територіального етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології «Юний дослідник»

Додаток 1

до наказу ЦЕНТ БМР

від 25.02.2022  № 13

ДОВІДКА

про результати проведення територіального етапу

Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології  «Юний дослідник»

25 лютого 2022 року було підбито підсумки територіального етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства та біології  «Юний дослідник» (далі – Конкурс). Конкурс проводився  для учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які займаються експериментально-дослідницькою роботою. Головним завданням Конкурсу є: формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; пошук і підтримка вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи у напрямі природознавства; розвиток та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень та створення умов для творчої самореалізації учнів. До Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради було направлено 21 роботу із 12-ти закладів освіти Білоцерківської міської територіальної громади: Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 ім. Т.Г. Шевченка Білоцерківської міської ради, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 ім. Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради, Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Білоцерківської міської ради, Білоцерківська загальноосвітня школа І ступеня № 23 Білоцерківської міської ради, Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради,  Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міської ради, ліцей «Білоцерківський колегіум» Білоцерківської міської ради, Скребишівська гімназія-початкова школа, Білоцерківської міської ради, Пилипчанська гімназія-початкова школа Білоцерківської міської ради  та Центр еклого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради. Конкурсні роботи розглядалися у 5-ти номінаціях: «Я і природа». «Рослини навколо нас», «Тваринний світ», «Охорона здоров’я», «Народознавство, краєзнавство», де чітко прослідковується дослідна діяльність учнівської молоді та вихованців гуртків натуралістичного напрямку,  цікавість до проблемних питань та їхнього вирішення.

Переможці територіального етапу Конкурсу (додаток 2) будуть нагороджені грамотами Управління освіти Білоцерківської міської ради та Центром еколого-натуралістичної творчості. До участі в обласному етапі Конкурсу направлені роботи, які здобули І місця.

Методист ЦЕНТ БМР                                                                                                           Надія КАЩУК

Додаток 2

до наказу ЦЕНТ БМР

             від 25.02.2022  № 13

СПИСОК

переможців територіального етапу

Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт

з природознавства та біології  «Юний дослідник»

Навчальний заклад Назва роботи Автор роботи Клас Керівник

роботи

Рослини навколо нас

                                                                      І місце
1. Білоцерківська гімназія № 2 Дослідження харчової цінності та особливості вирощування мікрогріну Климчук Сергій 10 років

5-А

Артеменко Тетяна Миколаївна
2. Центр еколого-натуралістичної творчості Еколого-економічні шляхи вирішення проблеми утилізації опалого листя у місті Біла Церква Кучерова Анна 9 років

Гурток «Юні дослідники»

Гуманюк Наталія Вікторівна
                                                                      ІІ місце
3. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 ім. генерал-полковника

Г. Воробйова

Дослідження умов проростання насіння Киржа Дмитро 10 років

5-В

Швая Олександр Петрович
                                                                      ІІІ місце
4. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

ім. Т.Г.Шевченка

Дослідження умов проростання рослин Капля Ярослав 9 років

4-А клас

Крикун Тетяна Анатоліївна

Я і природа

І місце

5. Центр еколого-натуралістичної творчості «Відходи пандемії» та їх вплив на навколишнє середовище Отвіновська Варвара 11 років

Гурток «Юні дослідники»

Ткачук Василь Вікторович

ІІ місце

6. Ліцей «Білоцерківський колегіум» Дослідження впливу захисних масок на довкілля Оксентюк Евеліна 10 років

5-А

Токарська Лілія Валентинівна

ІІІ місце

7. Пилипчанська гімназія – початкова школа Вода – життя, а чиста вода – основа здоров’я Учнівський колектив

3-го класу

9 років Сакало Тетяна Леонідівна

Охорона здоров’я

І місце

8. Центр еколого-натуралістичної творчості Визначення вмісту вітаміну С у соках різних виробників власного приготування Негода Аліна 11 років

6-А клас

Скорблюк Наталія Миколаївна

ІІ місце

9. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Шкідливий вплив фаст-фуду на здоров’я людини Ямбуренко Дарина 11 років

6-А

Ямбуренко Марина Іванівна
10. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21 Приготування талої води в домашніх умовах, дослідження її впливу на здоров’я школярів Луценко Захар 10 років

4-А

Кіпчинська Надія Анатоліївна
11. Ліцей «Білоцерківський колегіум» Дослідження впливу сої та соєвих продуктів на здоров’я людини Дудник Марія 10 років

4-й клас

Токарська Лілія Валентинівна

ІІІ місце

12. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

ім.Т.Г.Шевченка

Шляхи потрапляння мікробів до нашого організму Шовкопляс Зоряна 10 років

4-й клас

Харковенко Катерина Олександрівна
13. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Вплив різних жанрів музики на емоційний стан  та психіку підлітків Гуревич Ніка 11 років

5 – А

Васильєва Валентина Володимирівна
14. Білоцерківська загальноосвітня школа І ступенів № 23 Дивовижна пліснява Учні 3-А класу 9 років Кучинська Тетяна Володимирівна

Тваринний світ

І місце

15. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 Дослідження умов утримання Канадського сфінкса та шляхи його догляду Бойко Данііл 10 років

5-А клас

Ткачук Василь Вікторович

ІІ місце

16. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 3 ім. Т.Г.Шевченка Дослідження умов утримання Мурах-женців в домашніх умовах Семенюк Андрій 10 років

4-В клас

Боженко Тетяна Сергіївна

ІІІ місце

17. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3  ім. Т.Г.Шевченка Раціон морської свинки та його вплив на самопочуття і поведінку улюбленця Горьонишева Марія 10 років

4-Б клас

Ястреб Леся Петрівна
18. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

ім. Т.Г.Шевченка

Індивідуальність у поведінці, характері і способах пристосування до життя у декоративних пацюків Фельшан Тимур 10 років

4-Г клас

Прензелевич Ірина Михайлівна

Народознавство і краєзнавство

І місце

19. Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

ім. Т.Г.Шевченка

Тварини

в народній  творчості

Капля Микола 9 років

3-А клас

Афанасьєва Оксана Олександрівна

ІІ місце

20. Cкребишівська гімназія – початкова школа Походження назви села Скребиші Пащенко Володимир 9 років

4-й клас

Ярмоленко Інна Олександрівна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *