Перемога у «Квітучій Україні»

   Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», організований НЕНЦ України, було оголошено згідно Положенню про проведення даного конкурсу у березні-квітні 2020-го.

Конкурс проводиться щороку з метою формування екологічної культури особистості, залучення учнівської молоді до роботи з озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних  закладів. А мотивацією конкурсу є: популяризація досягнень вітчизняного квітникарства, використання нових прогресивних агротехнічних технологій, ознайомлення з сучасними тенденціями в галузі ландшафтного дизайну та озеленення, розробки ландшафтних композицій.

Через карантинні заходи в Україні конкурс тривав в онлайн режимі. В квітні, заявку  на участь у «Квітучій  Україні» подав і Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради, зокрема вихованці гуртка «Моя майбутня професія» (керівник Барщевська В.Р.) –  Суманська Софія, Черненко Ліза, Чернишенко Марина, Чернишенко Олександра. Варто зазначити, що гуртківцям допомагав весь колектив ЦЕНТ БМР, оскільки грунт на території позашкільного закладу кам’янистий і важко піддавався розкопуванню визначеної ділянки. Натомість на клумбі висадили іриси, піони, троянди, кам’яні троянди (молодило), лаванду, хости, анемони. Та така трудоємка робота всього колективу не змусила себе чекати на нагороду – зайняли ІІІ місце.

Гадаємо, що висаджені квіти новоствореної «ЦЕНТрової клумби» завжди милуватимуть око розмаїттям яскравого ароматного цвіту вихованцям, їхнім батькам та нашим педагогам .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *