Педагогічна рада: Основні орієнтири на навчальний рік 2020-2021

Засідання педагогічної ради ЦЕНТ БМР відбулося напередодні Дня знань – 31 серпня.

В затишній актовій залі зібралися педагоги, керівники гуртків Центру еколого-натуралістичної творчості аби обговорити основні напрямки подальшої роботи в новому навчальному році.

Тема звучала так: «Основні орієнтири діяльності педагогічного колективу ЦЕНТ БМР на 2020-2021 н.р.»

На початку засідання директор ЦЕНТ БМР Катерина Гармаш привітала педагогічний колектив з новим навчальним роком та побажала усім співробітникам вдалого старту навчального процесу.  Вона ознайомила присутніх із ходом виконання плану  ЦЕНТ БМР за  2019-2020 н.р. та детально розповіла про стратегічні напрями і завдання розвитку екологічної освіти в умовах епідемічної небезпеки (Постанова Головного державного санітарного лікаря України МОЗ України від 30.07.2020 року №42) вихованців, батьків та членів колективу ЦЕНТ БМР, зокрема про діяльність закладу в умовах 4-х епідеміологічних зон, а також дотримання правил епідеміологічної безпеки вихованців, батьків та членів колективу ЦЕНТ БМР.

Методист Тетяна Юнцова під час засідання торкнулася питань навчально-методичного забезпечення ЦЕНТ БМР на 2020-2021 н.р., затвердження розкладу, плану гурткової роботи на новий навчальний рік, дистанційного навчання, самоосвіти педагогів, курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників та їхньої атестація  у 2020-2021 н.р.

Про організацію та проведення конкурсів, акцій на 2020-2021 н. р. доповіла методист Кащук Н.М.

Цьогоріч практичний психолог Вікторія Барщевська наголосила на питанні алгоритму спостереження психологом адаптації дітей до нового навчального року та приєднання до інформаційно-соціальної он-лайн акції «Я обираю життя», який проводить ЦЕНТ БМР.

На педраді розглядалися й інші організаційні питання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *