На дитячих вишиванках – яскравіші квіти!

Патріотичне виховання починається із оповідок та казок, із красивих вчинків дорослих, лагідної пісеньки на ніч, з правильного прикладу та розумної педагогічної настанови. Розквітають не лише українські садочки весною, але й сорочки наших малят – на честь Дня української вишиванки, яку вже багато років, із 2006 року, підтримує увесь світ!

Тому така непроголошена акція «Вдягну свою вишиваночку!» підтримується білоцерківськими дітками, які вдягають її – як святковий, та вже часто й як буденний свій одяг. Цього року День вишиванки (третій четвер травня) випав на 20 травня, тож вихованці ЦЕНТ БМР також прийшли у вишиванках на заняття.

Гуртківці, маленькі знавці рослинного світу (керівник Н. Черниш) вивчають особливості всіляких квітів, що традиційно потрапляють на сорочки та вишиванки. Тому й вже з малечку вивчають народні традиції, рослинні символи, особливий дух українського народу.

А педагогічний колектив Центру натуралістичної творчості із задоволенням приєднався до чудової традиції – і зробив своє «вишиванкове селфі»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *