На «чистій хвилі» – до ECOCLUB!

Виховання екологічного ставлення до оточуючого світу – важлива складова формування особистості. На базі Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міськради функціонують гуртки, які дають можливість розвивати знання про природу із європейським підходом – наприклад, за допомогою англійської мови.

Під керівництвом керівника гуртка Вікторії Барщевської відбуваються заняття для наймолодших вихованців (6-10 років) – у гуртку «ECOCLUB». В рамках занять діти вивчають природу крізь призму англійської мови. Протягом заняття дітки вдосконалюють знання з англійської: вітаються, розповідають про стан погоди, свій настрій, про природу та пору року. Звичайно, не обходиться без розвивально-повчальних ігор: «ECO bingo», «Доміно» (із використанням англійських числівників), «Складаємо пазли», «(Не) здорова їжа», «Animals: big or small».

Більш «дорослий» підхід до екологічного мислення у старшої групи вихованців – вони займаються у гуртку «Чиста хвиля. Еко-стиль: поводження з відходами» (вік 13-16 років). Під час занять проводяться обговорення складної екологічної ситуації на планеті, в країні. Відбуваються тренінги за такими темами як «Сортування та сегрегація відходів», «Здорове довкілля», «Раціональне природокористування». Особливо цікавими стають для підлітків ворк-шопи: наприклад, діти дізнаються про те, як створити успішну команду еко-волонтерів та груп успішних громадян з метою практикування  еко-мислення та поширення їх на загал, донесення ідеї здорового та екологічного життя – до колективів та груп, де вони спілкуються. У подальшому вихованці матимуть знання  для формування активних груп еко-лідерів, а також – управління та реалізації еко-проєктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *