Моя майбутня професія

Керівник гуртка Барщевська Вікторія Романівна

             Проблема визначення подальшого життєвого шляху, здійснення усвідомленого вибору майбутньої професії і сфери трудової діяльності є актуальною майже для кожного підлітка.

             Відвідуючи гурток «Моя майбутня професія» (Центр еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради) цю «проблему» можна перетворити на цікавий шлях пізнання себе, світу сучасних професій, визначення власних психологічних особливостей, якостей та порівняти їх з вимогами певних професій, а також вивчити та проаналізувати важливу інформацію щодо профорієнтації з відвідуванням провідних та успішних підприємств міста, випробовувати власні сили у практичній діяльності.

         Наразі вихованці гуртка «Моя майбутня професія» знають такі поняття: темперамент, характер, тип особистості, мислення, пам’ять, увага, уява, комунікабельність, інтереси, здібності. Вони дослідили себе в кожній із перелічених особливостей. Збагатили професійний лікбез термінами: «автобіографія», «банк вакансій», «безробітний», «Державна служба зайнятості», «посада», «професія», «профорієнтація», «самоосвіта», «саморозвиток», «спеціальність», «кваліфікація». Гуртківці орієнтуються в темах: «Ринок праці», «Законодавство України з питань праці та зайнятості», «Основні сфери професійної діяльності», «Законодавчі акти з питань трудового права в Україні». Вміють здійснювати самостійний професіографічний пошук, складати й аналізувати власний план саморозвитку/самоосвіти та професійний план.

        Як показує досвід, дозвілля у Центрі еколого-натуралістичної творчості  Білоцерківської міської ради це чудовий спосіб познайомитися з новими людьми, відшукати спільні інтереси та стати друзями, а ще є можливість зустріти давніх знайомих.

          Спільно, ми виховуємо ціннісне відношення до праці, почуття патріотизму та готовність працювати на благо України.

                                                       Долучайтеся до нас!