Міський форум ЕКОтрансформації «Молодь у дії»

25 жовтня 2019 року у приміщенні  Білоцерківської міської ради відбувся Міський форум ЕКОтрансформації «МОЛОДЬ У ДІЇ». Організаторами заходу є управління освіти і науки Білоцерківської міської ради та Центр  еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради. Понад 200 учасників Форуму, а це учні закладів загальної середньої та вихованці позашкільної освіти, які активно працюють над реалізацією екологічних проєктів.

Від імені міського голови Геннадія Дикого з вітальним словом до присутніх звернулася його заступник Катерина Литвиненко.

«Друге життя може бути для сировини, але не для підростаючого покоління!» – такий девіз сьогоднішньої молоді, яка дивиться у щасливе майбутнє. Під таким девізом дебютанти фешн моди демонстрували стиль, красу, секрети, креативні рішення, а головне – подарували «Друге життя». Завдяки показу екоодягу учасники прагнуть привернути увагу до проблеми сьогодення: сортування та  переробка сміття. Варто зазначити, що талановиті модельєри, створюючи  шедеври, використали пластик, скло та метал, поліетилен, паперові стакани та макулатуру.

У програмі форуму взяли участь як діти, так і почесні спікери: Ксенія Ренчковська, керівниця Міжнародного молодіжного руху «School recycling world» в Україні розкрила тему «Еко патруль School Recycling – агенти рушійних, ефективних дій у запроваджені системи правильного поводження з відходами»; з інноваціями для закріплення поведінкових змін в частині захисту довкілля познайомив присутніх Кирило Томляк, керівник мобільного додатку та шкільного конкурсу «Кліматичні краплі»; важливою і змістовною була представлена тема виступу Ірини Вакурової, голови правління ПрАТ «КАТП-1028» – «Захоронення сміття. Дегазація полігону твердих побутових відходів у м. Біла Церква»; презентація реалізації проекту «Управління зеленими насадженнями» електронна система відкритих даних «SMART GREEN БЦ» Альони Колотницької, начальника управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства БМР стала цікавою  і повчальною для свідомих громадян міста. А про чудові результати семиденного екомарафону «Будь еко разом з нами», повідомила учасникам Яковенко Марія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20.

Урочисту церемонію нагородження кращих, спритніших, активніших учасників Міського форуму ЕКОтрансформації «МОЛОДЬ У ДІЇ» провели Юрій Федорович Петрик, начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, Лариса Олексіївна Щербань, начальник відділу позашкільної освіти та виховної роботи та Катерина Андріївна Гармаш, директор Центру еколого-натуралістичної творчості.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *