Місія. Врятувати планету від вірусів

Сьогодні світ потерпає від вірусів, зокрема від короновірусу.  Через нього людство стало працювати та навчатися удома…онлайн, всі мінімізували контакт із друзями, відмовляються від подорожей, спільного відпочинку тощо.  Але ж земля – наш спільний дім, і людству необхідно допомогти!

На запропонований Всеукраїнський конкурс «Земля – наш спільний дім» вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості відгукнулися одразу, створивши команду «Фенікс» агітбригади «АНТИвіруси» (керівник К.А.Гармаш). Їхній виступ супроводжувався простими порадами та нагадуванням, як потрібно себе поводити в ситуації вірусних атак, та як допомогти один одному вижити в непростих умовах карантину. Поради, й дійсно, є доречними та  допоможуть усім – і дітям, і дорослим, зокрема стати свідомими, берегти та бути  уважними один до одного, змінювати світ на краще та врятувати планету від вірусів, адже Земля – наш спільний дім.

Відтак, протягом 25-26 березня КЗ КОР «Центр творчості дітей і юнацтва Київщини» провів піар-челендж «Земля – наш спільний дім» під меседжем: «Атака вірусів! Врятуй планету!». Захід відбувався у рамках обласного етапу Всеукраїнського конкурсу  колективів екологічної просвіти, в якому взяли участь 18 агітбригад із різних закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київщини. Конкурс проводився за наступними завданнями: візитівка, інформативна частина про короновірус і засоби захисту проти вірусу та участь в онлайн – вікторині.

Отже за результатами журі наша команда «Фенікс» посіла почесне ІІ місце  і в командному заліку, і ІІ місце за результатами вікторини. На запитання активно відповідала Лугова Катерина. Тож вітаємо команду ЦЕНТ БМР із перемогою і дякуємо всім, хто долучився до створення агітбригади «АНТИвіруси» і їхній активній участі в конкурсі:  сценарій – Панченко М. Г. – викладач кафедри педагогіки та психології дошкільної та початкової освіти Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу; відеозйомка – Зіглін О. Є. – тренер, викладач відділення спортивного орієнтування КЗ БМР ДЮСШ № 1; театралізована постановка  – Гармаш К.А.  – директор Центру еколого-натуралістичної творчості та  Касумова Е.В. – заступник директора з виховної роботи Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Виступ агітбригади за посиланням: https://youtu.be/LEkMk6f6IfU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *