Марафон «Канікули. Перезавантаження» стартував!

Весняні канікули розпочалися. Як цікаво їх провести, враховуючи дистанційний формат?! Тож запропонований марафон для вихованців та учнів Білоцерківської громади розпочався в понеділок 22 березня щоденним завданням № 1- «Сніданком з директором».

Бажаючі готували смачні, натуральні та оригінальні сніданки, а разом з тим знімали процес виконання завдань в сторіс, розміщали  на свої сторінки в Instagram та Facebook, ділилися ним  із друзями, тегнули сторінки ЦЕНТ БМР та ставили мітки #канікулиперезавантаження #цент #весна. Тепер справа за підрахунком голосів і визначення переможців приготування кращого сніданку.

А в завданні № 2 – «Сеньйори-помідори», діти висаджували насіння помідор, адже, як відомо,  березень –  гаряча пора для вирощування розсади цього смачного та корисного овоча. Тож учасники висіяли насіння помідорів та вже через тиждень відзвітують про їх перші сходи  постом, що має містити 2 фото «до» та через тиждень 2 фото  «після» висадження насіння помідор з хештегом #канікулиперезавантаження #цент #весна.

Тож гарних вам канікул!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *