Маленькі природознайки вивчають природу

Любов до флори та фауни прищеплюється змалечку – як у родині, так і в закладах позашкільної освіти. На базі Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міськради працюють гуртки «Мої улюбленці», «Природознай» (керівник Людмила Павліченко). Дітки, вивчаючи особливості оточуючого навколишнього середовища, також навчаються берегти природу.

У гуртку «Природознай» займаються дітки віком від 5 до 7 років. Звичайно, їм подобається фантазувати, мріяти, малювати нафантазоване. Вони часто задають цікаві питання керівнику гуртка. Людмила Миколаївна розповідає про те, що означає поняття «природа», яке значення природа має для життя людей та тварин. Під час занять гуртківці вивчають рослинний та тваринний світ. Звичайно, свої знання, навички спілкування з тваринками діти закріплюють на практиці: у Центрі є «живий куточок», тож діти можуть власноруч погодувати улюбленців морквою та яблучком, спостерігати та вивчати умови правильного догляду за тваринами.

Дітки молодшої та середньої шкільної ланки (від 7 до 12 років) із задоволенням та цікавістю займаються у гуртку «Мої улюбленці». Актуальними питаннями цих занять є важливі аспекти проблем екологічного довкілля та шляхи їх вирішення. Наприклад, проблемне питання забруднення навколишнього середовища, неправильної утилізації побутових відходів та сміттєзвалищ. Вихованка гуртка Марія Яценко свідомо ставиться до питання сортування сміття – розповідає про це своїм друзям під час заняття.

Багато уваги гуртківці приділяють темі безпритульних тварин. Діти на заняттях вивчають біологічні та фізіологічні особливості котів, їх найпоширеніші захворювання та умови догляду за цими улюбленцями. Більшість вихованців мають вдома улюбленців, тож на практиці використовують свої знання, отримані на гуртковій роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *