Квіткові акварелі – очима юних журналістів

Художнє сприйняття природної краси властиве як художнику, так і спостерігачу. У міській виставковій залі (на базі дитячої бібліотеки №8) відкрилася експозиція художниці-акварелістки Ольги Мілейко – під назвою «Краса поруч». Виставку відвідали вихованці гуртка «Екологічна журналістика» (керівник Наталія Челнокова) Центру еколого-натуралістичної творчості БМР.

Юні журналісти із захопленням оглянули більше сорока виставлених картин, які відображають внутрішній світ художниці, її тонке сприйняття світу – всього того, що оточує та супроводжує за життя. У період весняного цвітіння такі квіткові роботи сприймаються глядачами по-особливому яскраво!

Вихованці відзначили, що ця мистецька виставка є благодійною, адже половину коштів з продажу картин буде направлено на лікування бійців у Білоцерківському госпіталю. Це говорить про патріотичне налаштування художниці, про її громадянську позицію.

Після відвідування виставки гуртківці виконували низку творчих завдань.

Виставка триватиме до кінця червня, тож і на канікулах у маленьких шанувальників мистецтва буде можливість оглянути ці акварельні роботи.  Відвідувачі можуть звернути особливу увагу на художні акценти майстра пензлю: нам варто більш уважно придивлятися навколо себе, радіти красі квітів, дерев, неба – і берегти цю природу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *