Косметологія

Керівник гуртка Мойсеєнко Катерина Василівна

       Так багато інформації про красу! Всюди телевізійні шоу, Instagram, глянцеві журнали… і безліч рекомендацій. Але як зрозуміти, що саме пасує тобі?

      Хочеш навчитися вишуканому макіяжу та зачіскам? У цьому тобі допоможуть заняття у гуртку «Косметологія»  Катерини Мосеєнко, що діє на базі Центру еколого-натуралістичної творчості БМР. Стилістичні  метаморфози починаються тут!

       На майстер-класах від нашого експерта Катерини Мойсеєнко дівчата дізнаються про найтонші нюанси стилістичного наповнення образу. Наприклад, як можна легко змінити тон шкіри, підкреслити колір очей, зробивши їх більш виразними, як заплести по-сучасному коси або зробити топові сучасні кучері в стилі «аля» Камерон Діаз.

        Та спочатку на заняттях б’юті-лікбез: що таке праймер, консилер, бронзер, хайлайтер та як ними користуватися. А вже  потім на практиці вихованки застосовують  модні тенденції мейкапу. Вони чудово навчилися розбиратися у популярних косметичних засобах і розповідають, як з їхньою допомогою зробити ідеальний макіяж.

        Юлія Шемшук, яка відвідує гурток півроку, каже, що знання, які гуртківки отримують на майстер-класах та заняттях, дають їм можливість достеменно оволодіти стилістичними навичками – косметологічними та перукарськими.

        Натомість заняття гуртка «Косметологія» Катерина Мойсеєнко проводить і в БНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 – ДНЗ» та СШ І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов.

       Тож не дивно, що згодом дехто з вихованок  гуртків  стане фаховим стилістом.

                       Хочеш бути красивою – ми чекаємо на наших заняттях!