Корисні «бомбочки» для трав’яного різноманіття

Прекрасна ініціатива до поширення трав’яного ресурсу прозвучала до всіх українських дітлахів та дорослих – від активістів «Фонду захисту біорізноманіття України».

Вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості БМР із задоволенням підтримали корисну та цікаву справу – у проєкті «Саджаємо рідне!». Дійсно, це реальний приклад, коли у важливої та серйозної справи знаходиться формат, що захоплює дитячу фантазію. Нестандартний прийом #seedboom – він сприяє засадженню українським різнотрав’ям ті майданчики, де трави небагато, або її витоптали… Що ж треба робити, за інструкціями спеціалістів? Сформувати невеличкі кульки з хорошого ґрунту та насіння – і кидати їх у потрібні місця. Здавалося б, дуже просто, і при цьому – все це дуже важливо для природи!

Дітлахи Центру натуралістичної творчості прекрасно справилися із завданнями: поєднували ґрунтову масу із якісним насінням, власноруч формували кульки, потім у хорошу погоду вийшли на територію закладу – і розкидали на майданчику свої «насіннєві бомбочки», позначивши місця падіння шпажками із своїм іменем. Згодом вони зможуть спостерігати, які рослини зростатимуть на цьому «дослідницькому майданчику».

За допомогою фахівців можна безкоштовно отримати якісне насіння. Тож ті школярі та вихованці закладів Білоцерківщини, хто захоче приєднатися до акції #seedboom, зможуть це встигнути – до кінця травня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *