Конотоп. Козацька слава не вмирає

Як відомо, туризм – захоплюючий вид здорового, активного відпочинку, а краєзнавство дає можливість людині пізнавати навколишній світ, знайомитися із природним і соціальним середовищем, минулим  і сьогоденням нашого рідного краю.Це зображення має порожній атрибут alt; це ім'я файлу 1-1.jpg

Вихованці гуртків «Екотуристи» Центру еколого-натуралістичної творчості та «Туристи краєзнавці» (керівник Н.І.Забуга) –  учні Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1  з поглибленим вивченням слов’янських мов у період канікул здійснили цікаву туристично-краєзнавчу експедицію на Сумщину, зокрема до Конотопського району –  місць козацької слави.

Експедиція була цікава тим, що це була піша екскурсія: історичними, природознавчими, місцями козацької слави Конотопщини, сучасним надбаннями. За чотири дні перебування на Конотопщині, діти разом з керівником Ніною Забугою подолали більше 60 км. Їхнім екскурсоводом був науковий співробітник Конотопського краєзнавчого музею ім. Олександра Лазаревського Шаміль Акічев. Він розповів юним туристам про героїчне минуле краю, про відомих історичних осіб, які тут народилися, мешкали та боронили цю землю,  про значення Конотопщини в історії України та Європи.

Із багажем знань та цікавими враженнями діти повернулися до Білої Церкви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *