Колектив ЦЕНТ БМР взяв участь в он-лайн педагогічній конференції

 

Напередодні початку нового навчального року білоцерківські освітяни взяли участь у щорічній серпневій педагогічній конференції.

Цьогоріч вона відбувалася в он-лайн режимі. Тема конференції – «Освіта Білої Церкви: досягнення, перспективи та виклики сьогодення».

Міський голова Геннадій  Дикий та начальник управління освіти та науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик розпочинаючи конференцію, привітали освяти Білої Церкви з початком нового навчального року та наголосили на викликах, в яких доводиться сьогодні працювати школам, дитячим садкам та закладам позашкілля, а саме в карантинних умовах через епідемію COVID-19. Натомість введення карантину надало можливості пошуку і нових форм роботи, зокрема дистанційної освіти.

Міський голова під час виступу наголосив на досягненнях в даній галузі та  зазначив, що фінансування цієї сфери щороку збільшується, не дивлячись на війну на сході країни та пандемію: виділяються кошти на капітальні та поточні ремонти, відкриваються нові сучасні кабінети, класи, нові заклади, відповідно до  програми «Нова українська школа», вчасно здійснюється заробітна плата педагогом, та навіть збережена 20% надбавка за престижність праці педагога. Адже освіта – це вагомий показник у розвитку держави.

Юрій Петрик більш детально розкрив тематику освітньої конференції і торкнувся питання освітнього процесу: ЗНО, умов роботи шкіл, дитсадків та позашкілля в умовах подальших карантинних заходів в Україні, розвиток партнерства в системі освіти Білої Церкви в рамках проведення різноманітних обласних, всеукраїнських та міжнародних програм.

Що стосується позашкілля, то попри все,  протягом навчального року робота гуртків не припинялася:  проводилися конкурси, майстер-класи, он-лайн-конференції, семінари, акції, захисти наукових робіт та досліджень різного рівня.

Варто додати, що в реаліях дистанційної освіти педагоги ЦЕНТ БМР розробили для вихованців та учнівської молоді цікаві заняття, що тривали  в телефонному режимі, шляхом використання сучасних носіїв. Це  теж сприяло творчому розвитку та участі дітей в он-лайн-конкурсах і розширило не лише спілкування між учасниками позашкільного  процесу, а й діти та педагоги ЦЕНТ здобували призові місця на Всеукраїнських конкурсах.

Насамкінець Геннадій Дикий та Юрій Петрик відзначили нагородами кращих педагогів освітньої галузі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *