Канікули: юннати – здорові, щасливі, допитливі

Чудова пора осінніх канікул: на вулиці хороша суха погода, ласкаво та тепло пригріває сонечко. Вихованці «Екологічної журналіститки» (керівник Н. Челнокова) після проведення гри «Хто такий журналіст?» вийшли на вивчення рослинності на ділянці біля закладу, адже на початку вересня тут висадили маленькі деревця горобини та кущі калини.

Цікава пізнавально-розважальна гра «Красу природи відчуй серцем» захопила юннатів, у тому числі – вихованців гуртку «Буду я природі другом» (керівник Н. Черниш).

Шкільна молодь і під час канікул із задоволенням цікавиться природою з естетичного боку: тож, наприклад, у старшокласниць актуальна тема розгорнулася під час майстер-класу «Твій улюблений макіяж» (робота на фейс-чарті) – під керівництвом К. Мойсеєнко.

Відбуваються тренінги з профорієнтації «Крокуємо в майбутнє» (керівник В. Фролова). А також – вивчення міміки та жестів (керівник Т. Юнцова).

Малеча із задоволенням малює фарби осені на майстер-класі (керівник Н. Щербина) поєднання нетрадиційних технік у композиції «Осінь буває різною».

Канікули тривають – є час для спостережень, творчості та відпочинку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *