Юннати формують вміння та навички з квітникарства

Вихованці гуртка «Юні квітникарі» (керівник Аліна Бондарець) Центру еколого-натуралістичної творчості  БМР навчаються доглядати за кімнатними рослинами, дізнаються також про особливості вирощування рослин на відкритому ґрунті.

На початку навчального року – чудовий час, щоб вивчати природу. Гуртківці з молодшої групи дізнаються, як правильно збирати насіння в осінній період, а також підготувати рослини до зимового періоду. Крім того, вони вивчають групи рослин, які використовуються у зовнішньому озелененні, займаються рослинним аранжуванням. Ведуть щоденник спостережень, складають прості композиції та букети.

Вихованці середньої ланки (5-7 кл) під керівництвом Аліни Володимирівни вивчають основи ландшафтного дизайну та квітникарства. Особливо цікавим стають захопливі заняття із проведенням дослідницької роботи (наприклад, висаджування насіння лимону та спостереження за ним через певні періоди).

Частина занять проходять на свіжому повітрі, коли дозволяє чудова осіння погода. Діти та керівник спілкуються відповідно до епідеміологічних нормативів.

Прикладом цікавого заняття стала зустріч із вихованкою Ангеліною Савельчук, ученицею 2-го класу БЗШ №18, яка разом із керівником розшукала необхідні для висадки у ґрунт насіння ялинки та сосни. 7-річна Ангелінка власноруч висадила у невеличкий горщик маленьку шишку, щоб згодом спостерігати, як вона росте та розвивається. Таке еврістичне навчання стає найцікавішим.

На кожному занятті юні квітникарі розвивають свою творчу уяву та екологічну свідомість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *