Юні охоронці природи

У гостях «Юних охоронців природи»

 Керівник гуртка Черниш Наталія Анатоліївна    

    «Вже другий рік поспіль ми навчаємось у екологічному гуртку «Юні охоронці природи». Заняття проходять у веселій, творчій, доброзичливій атмосфері. Тут ми поповнюємо свої знання про природу: проводимо тести, вікторини, які вказують, на що більше звернути увагу – гриби чи бактерії, кімнатні рослини, дикорослі рослини чи лікарські рослини, свійські чи дикі тварини,  тварини, що зникли з життя на Землі. – Про це завзято  розповідає учениця 3-го класу БСШ № 3 Розалія Кравченко. – На гурткових заняттях ми спілкуємось, пізнаємо таємниці живої та неживої природи, граємось в екологічні ігри, дискутуємо. А ще розвиваємо свої творчі здібності під час майстер-класів. Наразі у нас діє виставка творчих робіт «Красу природи відчуй серцем».

       Вихованці гуртка додають: «Однією з форм роботи на гуртковому занятті є екологічний театр-експромт. Із екологічними проблемами ми знайомимось, перевтілюючись у Дуба, Ведмедя, Червону ягідку, Оленя, Лісівника чи Добру фею. Дуже любимо проводити спостереження за тваринками живого куточка Центру еколого-натуралістичної творчості. Ніякі смартфони не замінять нам живе спілкування з Матильдою, Тосею, Пушком, Сніжком… Адже тваринки відчувають нашу турботу та любов і віддячують нам тим же».

     Дослідження у живій природі завжди цікаві та пізнавальні. Екскурсії на природу – це просто супер! Діти досліджують пошкодження та вік дерев, поширення мохів, розвиток лишайників, спостерігають за зимуючими птахами, павутинням і можуть чітко сказати чи є «серце» в дерева!

        Звичайно, юним охоронцям природи потрібно не тільки пізнавати таємниці, а й вміти їх пояснити, знати. В цьому їм допомагає Творча лабораторія «Цікаві досліди для допитливих». Якщо ви хочете побачити як палає ручка чи плаває малюнок, тоді вони  вам покажуть свої досліди.

      На другому році навчання більше часу надається практичній природоохоронній діяльності. Діти беруть активну участь в екологічних акціях: «Не спалюйте осіннього листя», «Не рубай ялинку», «Збережемо первоцвіти», «Сортуй заради майбутнього», «Годівничка», «Ми у відповіді за тих, кого приручили».

      Крім цього Наталія Анатоліївна Черниш запрошує діток на гурток «Природознай» , що знаходиться вДНЗ (ясла-садок) комбінованого типу №35 «Вербиченька», а підлітків на гурток «Основи біології» у БЗШ № 11.

                        Ми запрошуємо до нас нових юних охоронців природи!