Як створити вдома свій “Голлівудський стиль”?

Класичний голлівудський макіяж

Класичний голлівудський макіяж – це ідеальний макіяж, створений провідними візажистами для перших красунь Голлівуду.  Цими зоряними красунями захоплюються, їм намагаються наслідувати.  Дівчата по всьому світу активно копіюють образи, представлені на червоних доріжках.  Візажисти, блогери дають уроки, які крок за кроком вчать створювати ідеальний макіяж, гідний захоплення і компліментів.

 

Кому підійде і коли доречний

 Яскравий голлівудський макіяж підходить для фотосесії, вечірнього заходу.  Це виділяється, помітний візаж.  У повсякденному житті, денних образах він виглядає недоречно, часом вульгарно.

 

Як його зробити

  Зробити голлівудський макіяж вдало допоможуть детальні відеоуроки, та як робити його покроково, підкажуть візажистів.  Перевага такого макіяжу в його універсальності – він підходить дівчатам із абсолютно різним типом облич. Використовувати яскравий образ краще для вечірнього, урочистого заходу.  Попередньо потренуйтеся в техніці виконання, підберіть необхідну косметику та інструменти, щоб у відповідальний день все виглядало ідеально.

Презентаційні матеріали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *