Гуманне ставлення до тварин – круглий рік!

Любов до тварин та дбайливе ставлення до оточуючої природи виховується у дітях змалечку, і частіше – це власний приклад батьків, педагогів, інших дорослих.

Центр еколого-натуралістичної творчості БМР протягом 2020-21 навчального року брав участь у багатьох конкурсах натуралістичного напряму. Вихованці Центру взяли участь у IV Всеукраїнському конкурсі «Гуманне ставлення до тварин» від Благодійного фонду «Щаслива лапа».

Зокрема, вихованець гуртку «Екологічна журналістика» (керівник Н. Челнокова) Ілля Бейгул власноруч створив «книжку про кішку» – із творчою історією. Спочатку хлопцем було написане оповідання про свою правдиву життєву історію! А потім розпочалася творча робота, де крім натхнення було задіяно багато всього – картону, клею, м’якої тканини, штучного хутра та декоративних деталей.

Тому книжечка «Історія про Пушка та Біляночку» вийшла пухнаста й душевна, як й ті котенята, яких знайшли та врятували хлопці-друзі. Нестандартний підхід до твору – і ось виникла цікава книжечка.

Приємно, що старання вихованців ЦЕНТ БМР оцінили координатори конкурсу, виславши призи – настільну екологічну гру.

А нагороди – вони надихають на нові творчі поробки, малюнки, спостереження за природою, тваринами, птахами. Адже турбуватися про навколишнє природнє середовище варто круглий рік.

Будьмо ЕКО разом із нами!

#happypaw#purina

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *