Екскурсія до друзів – Білоцерківського лісгоспу

Осінь – чудова пора для екскурсій. Саме вона  сповнена яскравими барвами та враженнями, масою позитивних емоцій. На тижні вихованці гуртків «Екотуристи» (кер. Н. Забуга) та «Яскраві барви здоров’я» (кер. Н. Скорблюк) Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради побували з екскурсією у ДП «Білоцерківський лісгосп» (дир. Анатолій Вікторович Вітряк). Фахівці лісового господарства стали справжніми друзями для вихованців ЦЕНТ, а це забезпечує повноцінне функціонування профільних гуртків, розвиток його діяльності та, як наслідок, збільшення кола охоплення дітей та молоді, розширення їхніх можливостей в освітній та дослідній діяльності.

Це не перший візит юних натуралістів до лісгоспу. Цього разу головний лісничий  Арен   Борисович Костянюк  надав можливості дітям більш детально ознайомитися із діяльністю підприємства, аби згодом  провести дослідну діяльність у своїх конкурсних роботах.

До того ж осінь – це пора висадження дерев, кущів та багаторічних квітів. Тож подарунком від лісгоспу нашим натуралістам стали саме зелені насадження.

У своїх освітніх закладах та на території ЦЕНТ діти разом з керівниками гуртків висадили чималу кількість «зеленого золота». «Ми хочемо  бачити подвір’я школи та нашого екологічного закладу зеленим та квітучим», – додають вони.

Центр еколого-натуралістичної творчості надзвичайно вдячний ДП «Білоцерківське лісове господарство» за цікаву екскурсію та чудові можливості для дітей проявити свою турботу про ліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *